איך עושים סטריפטיז

כשיש מנצח, וכל השאר פשוט מסתובבים עטופים באומללות של עצמם. הבדיחות שבהן אי אפשר להגיד בדיחה וצריך פשוט להמשיך הלאה דירות דיסקרטיות ברמת גן

הכלים בקטגוריה השנייה מעלים גם כמה רעיונות אניגמטיים. למעשה, אני לא כל כך בטוח שאנחנו צריכים להיות כל כך בסדר עם כתיבת סטריפטיז מונעת על ידי מכונה. זה אולי נשמע כאילו הכל עניין של צדק עבור האנשים שאין להם את הכישורים לרקוד, אבל באמת, זה יותר מכך שכולם ישתעממו וימשיכו הלאה לפני שאני חוטף את הכותרת שלך מתחתיך.

אם תרצו לעקוב אחר השגרה המסורתית, תקשורת ותיאום טובים חיוניים. צא לריצה קלה, הירכיים מתגלגלות משמאל לימין עם הארכות רגליים מוגזמות כדי ליצור מומנטום מהיר עוד יותר. הזרועות שלך צריכות להתנדנד יחד עם הגוף למעלה ולצאת מהכתפיים בקשתות דינמיות גדולות תוך כדי ריצה.

סיים עם הופעה דרמטית על ידי חולצת נעליים והורדת כל הבגדים שלך מאמר אחד בכל פעם, כך שתסיים עירום על הבמה בסוף השגרה שלך.

מאמר זה נותן רעיונות על “איך לעשות חשפנות”: כמה בגדים להוריד? – תלוי מה נקבע מראש ואיך האדם רוצה את זה שיחקו; ; תקשורת – אתה יכול לתקשר כל מיני דברים בתנועות עדינות או ברורות, כדי שזה לא יתקל בתמים אם יועבר בצורה בוטה; האם עלי לרקוד או לעמוד במקום לאורך כל השגרה? – לרקוד ללא הפסקה ולעשות קטעים קטנים פה ושם לאורך כל מה שאפשר עיסוי אירוטי בראשון לציון

נושא זה עלה במקומות ספרותיים שונים במשך עשרות שנים.

יתכן שיום אחד יהיה ספר בשם רקדנים Strip Easily. זה אולי נראה מוזר שהמדור הזה קיים תחת אתר “BK Dance Studio”, אבל מי לא רוצה בימינו ללמוד גם על רחבת הריקודים וגם מחוצה לה דרכים לעשות חשפנות, במיוחד עם הדגש של היום על מין בכל דבר, החל מפרסום ב- מחוז עסקים מקומי למסיבות קולג’ פרועות?

החלק הזה גם מספק מידע על מה שעורר את כולנו בזמן האחרון כשנדמה היה שאמריקה התפוצצה לטירוף אנרכיסטי הניזון מרעיונות מופרכים, אנשים שכוחות הקידמה הודחקו עד עכשיו נראים מחוסרי שליטה, והעצה הטובה ביותר של כולם.